Architektura!

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być dużym pomieszczeniem, aby magazynować w niej swoje stroje oraz utrzymać w nich porządek. Swoją rolę będzie spełniać ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w innym wnętrzu. Jeśli chcemy wydzielić garderobę od sypialni, możemy wstawić drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie wyglądać czyjaś garderoba, zależne jest przede wszystkim od tego, co mamy zamiar w niej trzymać. Zależnie od rodzaju ubrań, które mamy, powinniśmy podjąć decyzję, czy w naszych meblach powinno znajdować się dużo drążków na wieszaki, szuflad czy może półek. Pod uwagę należy wziąć także ewentualne dodatkowe miejsce na różne urządzenia, takie jak deska do prasowania lub żelazko.

Gdy mamy niewiele miejsca na garderobę, świetnym wyborem będzie nabycie szafy na wymiar. Jest to świetny sposób na zmaksymailzowanie przestrzeni na nasze ubrania i różne dodatki. Bardzo dobrym pomysłem okażą się meble na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która znana jest z ładownych szaf ubraniowych. Rewelacyjną decyzją okaże się także pojemna szafa narożna, która powiększy ilość niezbędnej przestrzeni do trzymania swojej odzieży.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Dobrze jest też wstawić do Twojej garberoby drzwi przesuwne, nawet jeśli jest to samodzielne pomieszczenie. Umożliwi to powiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. Dzięki temu zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia klasycznych drzwi. Możemy postawić na gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Musimy zadbać również o oświetlenie. Niezwykle istotne jest, żeby światło docierało do wszystkich półek, a także zakamarków. W przypadku niemałych pomieszczeń powinniśmy skupić się także na oświetleniu punktowym, gdyż oświetlenie ogólne może nie wystarczyć do zapewnienia właściwej ilości oświetlenia. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że maja one różne formy oraz bez problemu można je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim detalem, o którym nie należy zapominać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono swobodne oglądanie się podczas wybierania odpowiedniego ubioru, ale też powiększy ono optycznie wnętrze. W przypadku niewielkiego pokoju dobrze jest zastąpić lustro stojące wiszącym. Doskonałą decyzją będzie też wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Incall girls
Next article
Narzędziownia
About the author
related articles